$4.45
Net Wt 1 lb
($4.45/LB)
Made in Edgewood, Iowa. 4 patties per package.
*Estimated item price. Final price based on weight.
Net Wt 1.5 lb
($3.79/LB)
Net Wt 3.5 lb
($6.60/LB)
Net Wt 2 lb
($5.89/LB)
($5.00/LB)